تبلیغات
هیأت شطرنج استان قم - اسامی دعوت شدگان به مرحله نیمه نهایی قهرمانی آقایان کشور
هیأت شطرنج استان قم
جمعه 8 آذر 1387

اسامی دعوت شدگان به مرحله نیمه نهایی قهرمانی آقایان کشور

جمعه 8 آذر 1387

نوع مطلب :

بدینوسیله اسامی دعوت شدگان به مرحله نیمه نهایی قهرمانی آقایان کشور در سال 87 اعلام می گردد. این مسابقات از تاریخ 12/9/87 لغایت 19/9/87 به میزبانی هیأت شطرنج استان مازندران در شهرستان رامسر برگزار خواهد شد.

بدینوسیله اسامی دعوت شدگان به مرحله نیمه نهایی قهرمانی آقایان کشور در سال 87 اعلام می گردد.

این مسابقات از تاریخ 12/9/87 لغایت 18/9/87 به میزبانی هیأت شطرنج استان تهران برگزار خواهد شد.



>> اسامی دعوت شدگان به مرحله نیمه نهایی قهرمانی کشور آقایان در سال 87
مازندران، رامسر، 12 تا 19 آذرماه 87

1 سیدجواد علوی مقدم استاد بین المللی
2 مهرداد اردشی استاد بین المللی
3 مرتضی دربان استاد بین المللی
4 محسن قربانی استاد بین المللی
5 خسرو هرندی استاد بین المللی
6 امیر ملاحی استاد بین المللی
7 شاهین مهندسی استاد بین المللی
8 همایون توفیقی با درجه 2470
9 سیدحامد موسویان با درجه 2403
10 آرش روغنی با درجه 2373
11 حسن عباسی فر با درجه 2358
12 پیمان مهاجرین با درجه 2345
13 سیدآرش اکبری نیا با درجه 2337
14 امین نصری با درجه 2331
15 مهدی دوستکام با درجه 2322
16 هادی شعاع شرق با درجه 2320
17 ابراهیم احمدی نیا با درجه 2316
18 اسماعیل صفرزاده با درجه 2316
19 امید نوروزی با درجه 2314
20 سیدمحمدکاظم مرتضوی با درجه 2307
21 پدرام عطوفی با درجه 2306
22 بابک خاقانی با درجه 2300
23 پویا ایدنی قهرمان 14 سال
24 امیر رضا پوررمضانعلی قهرمان 16 سال
25 پرویز رحیم خانی قهرمان پیشکسوتان


>> منطقه یک :

1 فرخ دلیر
2 حمید شافعی
3 عبداله بودش
4 علی بهشت آئین
5 محمود پیرواولیاء
6 محمد وحیدی
7 مهدی مهدوی راد
8 پویان دوستکام
9 علیرضا دلیر
10 علی خواجه حسام الدینی
11 امیر ملکی
12 کیومرث عشقی
13 علی پیلوایه
14 محمدعلی صادقی
15 پویا پولادی بند
16 مصطفی سخائی
17 سینا فرحزادی
18 یاسر صبحدل
19 روزبه رستمی
20 مهیار نجفیان پور
21 محمدعلی دهقان
22 عامر آمیخته
23 کاوه قاضی شریف
24 مهرداد سماوات
25 شاهین کوهستانی


>> منطقه دو :

1 سیدمیلاد موسوی
2 بهروز مرادی
3 محسن وقار
4 فریدون عزتی
5 سروش اثنی عشری
6 حسین لامعی
7 ارسلان زرین فام
8 بهرنگ برزیگر
9 شاهین ساده
10 علی فقیرنواز


>> منطقه سه :

1 محراب باقری
2 سامان فرشادی فر
3 محمدحسین شمسی
4 رسول عباسی
5 مهدی اتابکی


>> منطقه 4 :

1 آریز لحیمی
2 صادق اسدی
3 سیدمهدی سیدحسینی
4 عبید فتحی
5 پوریا جوانمردی
6 محمد کریمی


>> منطقه پنج :

1 پوریا درینی
2 محمد جواد نادری
3 نوید مکوندی
4 پویا ماری اوریاد
5 محمد اصبحی
6 شاهین شیبانی
7 حسین حسینی


>> منطقه شش :

1 محسن مصدق پور
2 مسعود خجسته
3 امیرمرتضی نساج
4 راستین رحیمیان
5 حسین موسوی قدس
6 امیر رضا بهرامی
7 سعید عربی
8 محمدحسین وردکار
9 علی موسوی


>> منطقه هفت :

1 اصغر گلی زاده
2 مرتضی عسگری
3 وحید خالصی
4 سعید نیک بین
5 افشین مقدمیان
6 نیما حسین زاده
7 فرهاد مصلح
8 هادی صمدی
9 جواد صفریان
10 عبداله الهی


>> منطقه هشت :

1 سیداحمد دانشپور
2 عدنان ندیمی فرد
3 مهدی حسینپور
4 حامد شکاری
5 غلامحسین عارف آزاد
6 وحیدرضا دهباشی